PRÁCA

Staň sa členom nášho kolektívu !!!

Aktuálne hľadáme:

predajca v stánku rýchleho občerstvenia

Popis pracovnej pozície:

Práca je v stánku rýchleho občerstvenia na Národnej ulici v Žiline- pri podchode na železničnú stanicu.

Úlohou predajcu je ponúkať a predávať tovar, pričom sortiment tvoria najmä hamburgery, grilované mäsá, klobásy, hranolky, nápoje, káva. Predajca sa zúčastňuje aj na samotnej príprave pokrmov, balení, umývaní a taktiež na hygiene a sanitácií priestorov prevádzky.

Pracovná doba: robí sa v režime krátkeho a dlhého týždňa. Otváracia doba je pondelok až štvrtok od 10,00 do 22,00 v piatok a sobotu je otvorené podľa potreby, maximálne však do  24,00 hod., v nedeľu od 11,00 do 21,00 hod

Pracuje sa v dvojici na smene.

Požiadavky: komunikatívne vystupovanie, základné kuchynské zručnosti, zdravotný preukaz.

Mzda: práca je na trvalý pracovný pomer, za dennú zmenu je odmena 4,50EUR/hod a za nočnú a sobotnú je hodinová mzda 5,80 EUR/hod  a za sviatky a nedele je hodinová mzda 7,58 EUR v čistom. Každý mesiac sa zároveň rozdeľuje kolektívna odmena podľa dosiahnutej tržby a odpracovaných hodín. Celkovo je mzda za celý odrobený mesiac medzi  900-1200 EUR v čistom. Všetko cez pásku.

K tomu dostáva zamestnanec aj príspevok na stravu v peňažnej forme, čo predstavuje sumu okolo 60-70 EUR.

Zamestnanecké výhody: nákup v prevádzkach so zľavou, v letných mesiacoch pitný režim, vianočné odmeny podľa dosiahnutých výsledkov.

Kontakt:

emailom: smakplus@smakplus.sk

telefonicky:0903546959