COFFEE & COFFE & CAFFE...ESPRESSO BLEND - REAL       GENTLEMAN

Našim dodávateľom kávy sú skutoční odborníci. Žilinská lokálna pražiareň 9 grams coffee , praží vlastnú kávu ktorú nám pravidelne dodáva v malých dávkach. Káva po pražení "odpočíva" sedem dní a potom putuje rovno ku nám. Práve takýto extrémne skrátený cyklus vytvára priepastný rozdiel medzi našou kávou a kávou ktorá precestovala polovicu planéty a od jej praženia ubehlo aj niekoľko mesiacov.

ZLOŽENIE

​ARABICA kávy z Latinskej Ameriky (Brazília Santos Descascado Gold, Guatemala S.H.B Vittor Juan a Honduras Montecillos) a Ethiopia Yirgacheffe GR2

​PROFIL

​9GC Espresso blend predstavuje skutočne vyváženú zmes kávy intenzívnej vône sušených kvetov a tónov mliečnej čokolády a medu bez známok trpkosti a jemnej horkosti, čo ju robí nanajvýš príjemnou kávou.

Crema má po vizuálnej stránke delikátne orieškové zafarbenie jemnú textúru typickú pre talianske espresso.Telo kávy má dobrú sirupovú konzistenciu, jemnú aciditu, ktorá je príznačná pre Etiópske kávy a príslušnú úroveň horkosti. Úroveň trpkosti je takmer nulová.

VIZUÁLNY ASPEKT

​Kréma má delikátnu orieškovú farbu s textúrovaním. Náš blend ocenia hlavne všetci, ktorí milujú silnú kávu s doznievaním, tzv. "Aftertaste"

​ASPEKT VÔNE

​Real Gentleman v sebe skrýva silné spicy aroma, silná chuť kakaa, mliečnej čokolády, ostružiny s decentným jasmínom a lesným medom doplnené šarmantnou vôňou sušených kvetov a vôňou čertvého kôstkového ovocia 


CENNÍK KÁVY

Espresso

1,50€

Espresso s mliekom

1,70€

Turek - zalievaná káva

1,50€

Caffe latté

2,20€

Cappuccino

2,20€

Cappuccino ochutené

2,50€

Čaj

1,50€