VALENTÍNSKA AKCIA 11.2. až 14.2.

Aj tento rok oslávime v Butcher's Bits sviatok sv.Valentína vo veľkom štýle. Aj tento rok máme pre Vás pripravené LOVE BURGERY 💘 s obsahom prírodného afrodiziaka - Kotvičníka zemného🌿. A opäť bude akcia pre všetky možné spárované dvojice, tentokrát 6+6=10€.🥰 Ani tento rok nebude chýbať príjemná atmosféra a love songy. 

Romantický večer v meste...

Ak sa rozhodnete na Valentína vyraziť so svojou polovičkou do mesta na niečo dobré, určite sa zastavte u nás, v Butchers Bits, budeme totiž podávať LOVE BURGER. Náš burger lásky bude v takejto krásnej červenej žemli a bude obsahovať: 150 gramov hovädzieho mäsa, 2 plátky slaninky, 2 plátky pravého čedaru, čerstvú rukolu a dva druhy dressingu. Čím bude ale Love burger výnimočný je to, že do mäsa budeme primiešavať "zázračnú" bylinku s názvom Kotvičník zemný.

Kotvičník zemný alebo aj Tribulus terestris je bylinka pochádzajúca z Číny a vďaka svojím účinkom si vyslúžil aj pomenovanie - prírodné afrodiziakum . Medzi jeho účinkami sa uvádza:

  • zvýšenie libida, sexuálnej chuti a potencie
  • zlepšenie výkonnosti organizmu, potlačenie nespavosti, depresie, napätia a podráždenosti
  • ale aj zvýšenie objemu svalovej hmoty na úkor tuku

Tak čo poviete ? Nie sú to všetko tie správne ingredencie pre vydarený, sľubný, Valentínsky večer.  Ako zakončíte romantickú prechádzku mestom je už samozrejme iba na vás. 

Navyše burgre budú pre všetky spárované dvojice za zvýhodnenú cenu a postaráme sa aj o príjemnú romantickú atmosféru.

Tak nezabudnite, Valentína oslavujeme celý víkend už od piatku 11 až do pondelka 14. Februára. ❤❤❤

Valentínska súťaž

Príďte stráviť kúsok  z nastávajúceho Valentínskeho víkendu k nám do Butcher's Bits, urobte si foto s našim burgerom a zverejnite ho na svojom Instagrame. Nezabudnite nás označiť  @butchers_bits . 

Foto nám tiež môžete poslať na náš Facebook

Spomedzi vašich fotiek vyberieme  až 5 fotiek s najväčším počtom lajkov  alebo zaujímavým obsahom ktoré odmeníme burgerom.

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris L.) je jednoročná poliehavá bylina z čeľade jarmovcovité (Zygophyllaceae), ktorá sa často používa v lekárstve alebo v doplnkoch výživy u športovcov.

Tribulus terrestris sa využíval už v tradičnej starovekej gréckej, čínskej aj indickej medicíne (ajurvéda) ako liek proti neplodnosti, impotencii a erektilnej dysfunkcii. Používal sa aj na zvýšenie libida. Výťažok z rastliny je v nekonvenčnej medicíne západných krajín populárny od 80. rokov 20. storočia. Používa sa na zvýšenie hladiny testosterónu v krvi, zvýšenie libida a ako adaptogén pre fyzicky aktívnych mužov.[